Inzerce - Volná místa

Věznice Rýnovice přijme lékaře/lékařku

Česká republika Vězeňská služba ČR

Věznice Rýnovice

přijme do pracovního poměru lékaře/lékařku

Požadujeme

  • specializovanou způsobilost v oboru psychiatrie,
  • bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů),
  • zkušenosti z oblasti léčby závislostí jsou výhodou.

Náplň práce

  • Psychiatr je součástí specializovaného týmu. Je garantem ochranného léčení na specializovaném oddělení protitoxikomanického a protialkoholního ochranného léčení.

 Nabízíme

  • velmi zajímavé finanční ohodnocení,
  • místo výkonu práce Jablonec nad Nisou,
  • flexibilní časové podmínky ordinačních hodin,
  • možnost využití zaměstnaneckého stravování,
  • zavedený terapeutický tým.

Kontakt

  • podrobné informace sdělí v pracovních dnech od 6,30 hod. do 15,00 hod.:
  • možnost prohlídky oddělení po dohodě s Ing. Janou Königovou,

Kontaktní adresa:

  • Vězeňská služba ČR, Věznice Rýnovice, poštovní přihrádka 14,

      Belgická 3765/11, 466 21 Jablonec nad Nisou.

Zveřejněno do 30.9.2021

Partneři společnosti

Partner sekce dětské a dorostové psychiatrie