On-line vzdělávání

EPA MOOC

Evropská psychiatrická asociace otevírá online kurz pro neomezený počet účastníků dostupný on-line. Kromě videozáznamů s přednáškami a doporučenou literaturou, poskytuje interaktivní uživatelská fóra na podporu a rozvoj komunitních interakcí mezi studenty.

EPA s potěšením otevírá první on-line kurz: Introduction to Cognitive Behavioural Therapy

Prostřednictvím mini-přednáškových videí, demonstrací a rozhovorů s mezinárodními odborníky se kurz zabývá druhy CBT, jejich vývojem, aplikací CBT na různé poruchy, jeho klíčovými klinickými rysy a místem této významné terapie v psychiatrii.

Tento čtyřtýdenní online kurz začíná dne 9. dubna 2018 je určen pro psychiatry a další odborníky pracující v oblasti duševního zdrav. Je přístupný všem zájemcům.

On-line REGISTRACE


Psychiatrická společnost navázala spolupráci se společností Health communication s.r.o., která provozuje vzdělávací portál Edumedic. Společně  pro Vás připravujeme odborné videopřednášky na aktuální témata.

Edumedic je projekt společnosti Health communication s.r.o. zaměřený na celoživotní vzdělávání lékařů. Jeho cílem je poskytnout možnost vzdělávání a osobního rozvoje bez limitů místa konání a termínu vzdělávací akce či stavu uživatele.

Kurzy na portálu Edumedic  jsou akreditovány Českou lékařskou komorou. Elektronický systém edumedic.cz je zařazen do centrálního registru vzdělávacích akcí akreditovaných ČLK v souladu se SP č. 16. Přidělené číslo akreditace: 1070/16/2006.

E-learningové kurzy můžete sledovat z pohodlí svého domova a v čase, který si sami zvolíte. Kurzy Edumedic jsou navíc jedinečné množstvím forem, ve kterých je můžete absolvovat. Vybírat můžete z video záznamu, zvukového záznamu, textového přepisu či prezentace.

Registrace a první přednáška jsou bezplatné.

 

Zveme Vás do nově spuštěné sekce PSYCHIATRIE, kde naleznete ucelené a aktuální informace včetně odborného vzdělávání.

 

Bližší informace naleznete pod záložkou VZDĚLÁVÁNÍ v záložce ON-LINE VZDĚLÁVÁNÍ - odkaz

 

Dbáme na to, aby prostředí Edumedic bylo srozumitelné a uživatelsky příjemné. Vaše poznámky, připomínky či návrhy přivítáme na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Partner společnosti

Partner sekce dětské a dorostové psychiatrie

Copyright © 2019 Psychiatrie. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.