Materiály k Atestaci

Materiály k přípravě na atestační zkoušku pro členy sekce mladých psychiatrů

Vážené kolegyně a kolegové,
jak bylo napsáno v úvodníku České a Slovenské Psychiatrie, č. 5, říjen 2018, poskytuji vám, členům sekce mladých psychiatrů materiály k přípravě na atestační zkoušku. Tyto materiály mají sloužit jako pomůcka v přípravě, mohou však obsahovat chyby a nejsou vhodné jako jediný materiál k přípravě nebo nemohou zaručit stoprocentní úspěšnost. Je to spíš začátek, abychom tento materiál mohli dále rozšiřovat a zdokonalovat. Jistě to bude potřeba, čeká nás období MKN-11 a podobně. Součástí materiálů jsou vzory atestačního vyšetření, vzor psychoterapeutické kazuistiky, vzor atestačních prací, tedy povinná součást atestace. Tímto děkuji MUDr. Bílému z Psychiatrické nemocnice Bohnice, že poskytl i svou atestační práci, která v NÚDZ byla hodnocena 14b./16. Děkuji MUDr. Trdlové, která ve volném čase kontrolovala text.
Doufám, že vám tyto materiály budou ku prospěchu.
Hodně štěstí!

Pavel Trančík
Předseda sekce mladých psychiatrů
P.S. Materiály jsou určeny pro členy sekce, pro heslo ke stažení pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vypracované otázky k psychiatrickému kmeni, s velkým poděkováním za zpracování kolegyním MUDr. Janákové a MUDr. Klimecké

Požadavky na atestační práci

Partner

Copyright © 2023 Psychiatrie. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.