Domácí konference a semináře

Kalendář událostí

EPA 2018 - 26th European Congress of Psychiatry

http://lp.kenes.com/rs/305-QUK-519/images/epa2018-top-social-media.png

 

IMPACT WITH YOUR RESEARCH

Abstract submission for EPA 2018 is now open. 
We invite you to submit your research and findings for excellent exposure amongst international experts in the field of European Psychiatry. 

NEW: Abstract Submission Deadline: 26 September 2017

Abstract Topics include:

  • Schizophrenia and other psychotic disorders
  • Women, Gender and Mental Health
  • Migration and Mental health of Immigrants
  • Posttraumatic Stress Disorder
  • Comorbidity/Dual Pathologies
  • E-mental Health

View Full List of Topics

Submit an Abstract


A LOOK BACK AT EPA 2017

Thank you to all participants who joined us in Florence, helping make EPA 2017 the biggest and most successful EPA Congress yet. Check out the online abstract book, e-Posters and our photo gallery to enjoy it all again.

Browse the 2017 Abstract Book and e-Posters
View the Photo Gallery


NICE – THE CAPITAL OF THE FRENCH RIVIERA

Nicknamed Nice La Belle (Nice the beautiful), with 300 days of sunshine a year, Nice is a city with a seaside location mixed with real-city grit. Located in the French Riviera and on the coast of the Mediterranean Sea, it is considered the unofficial capital of Cote D'Azur. The city offers much more than just a seaside vibe. Visit a museum, go to a historical site or just enjoy the great views – there’s something for everyone. Nice is the perfect backdrop to enhance your knowledge and skills.

Read More about Nice


http://lp.kenes.com/rs/305-QUK-519/images/epa2018-icon-04.png  http://lp.kenes.com/rs/305-QUK-519/images/epa2018-icon-05.png  http://lp.kenes.com/rs/305-QUK-519/images/epa2018-icon-03.png


 

EPA 2018 Florence Congress Secretariat:
Rue François-Versonnex 7, 1207, Geneva, Switzerland
Tel: +41 22 908 0488, Fax: +41 22 906 9140

Místo Nice, Francie 3. - 6.3.2018

Aktuální zprávy

MANUÁL PRO AMBULANTNÍ SPECIALISTY V OBORU PSYCHIATRIE

VYKAZOVÁNÍ A VYÚČTOVÁNÍ ZULP A SOUVISEJÍCÍ OTÁZKY

Abychom Vám usnadnili administrativu spojenou s preskripcí zvlášť účtovaných léčivých přípravků, připravili jsme pro Vás manuál na příkladu dlouhodobě působcích antipsychotik.

Celý manuál naleznete na www.psychiatrie.cz pod záložkou Dění v oboru - Aktuality. ODKAZ

Psychiatrická společnost navázala spolupráci se společností Health communication s.r.o., která provozuje vzdělávací portál Edumedic. Společně  pro Vás připravujeme odborné videopřednášky na aktuální témata.

Edumedic je projekt společnosti Health communication s.r.o. zaměřený na celoživotní vzdělávání lékařů. Jeho cílem je poskytnout možnost vzdělávání a osobního rozvoje bez limitů místa konání a termínu vzdělávací akce či stavu uživatele.

Kurzy na portálu Edumedic jsou akreditovány Českou lékařskou komorouElektronický systém edumedic.cz je zařazen do centrálního registru vzdělávacích akcí akreditovaných ČLK v souladu se SP č. 16. Přidělené číslo akreditace: 1070/16/2006.

E-learningové kurzy můžete sledovat z pohodlí svého domova a v čase, který si sami zvolíte. Kurzy Edumedic jsou navíc jedinečné množstvím forem, ve kterých je můžete absolvovat. Vybírat můžete z video záznamu, zvukového záznamu, textového přepisu či prezentace.

Registrace a první přednáška jsou bezplatné.

 

Zveme Vás do nově spuštěné sekce PSYCHIATRIE, kde naleznete ucelené a aktuální informace včetně odborného vzdělávání.

Bližší informace naleznete pod záložkou VZDĚLÁVÁNÍ v záložce ON-LINE VZDĚLÁVÁNÍ - odkaz

 

Dbáme na to, aby prostředí Edumedic bylo srozumitelné a uživatelsky příjemné. Vaše poznámky, připomínky či návrhy přivítáme na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Výbor ČPS vypisuje Cenu výboru PS ČLS JEP a ČPS z.s. – cestovní grant 2018 ve výši do 60 000 Kč

na pokrytí nákladů účasti na mezinárodně uznávaných zahraničních konferencích nebo odborných stážích.

 

Bližší informace čtěte na stránce - http://www.psychiatrie.cz/index.php/spolecnost-ceny-a-granty/cena-vyboru-ps/3325-cena-vyboru-ps-cls-jep-a-cps-o-s-cestovni-grant-2016

Výbor PS ČLS JEP vypisuje novinářskou cenu za nejlepší novinářský počin podporující psychiatrickou problematiku v roce 2017.

Bližší informace čtěte na stránce ceny - http://www.psychiatrie.cz/index.php/spolecnost-ceny-a-granty/novinarska-cena/3321-novinarska-cena-ps-cls-jep-za-2017

Výbor ČPS vypisuje Kuffnerovu cenu v hodnotě 50 000 Kč

za nejlepší publikaci s psychiatrickou tématikou vydanou tiskem v roce 2017

 

Bližší informace čtěte na stránce ceny - http://www.psychiatrie.cz/index.php/spolecnost-ceny-a-granty/kuffnerova-cena/3323-kuffnerova-cena-ps-cls-jep-za-rok-2017

Partner společnosti

Copyright © 2018 Psychiatrie. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.